Prejsť na panel nástrojov

Ako prebieha swingers párty

Ako prebieha swingers párty. Víkendová swingers párty v swingers klube.

Ako prebieha swingers párty

Ako prebieha swingers párty

Ako prebieha swingers párty

Stretávame sa v piatok večer po ôsmej. Každý pár sa ubytuje a má svoju vlastnú izbu. Stretneme sa v párty miestnosti pri kozube, kde si dáme drink, kávu. Dresscode: Oblečenie je neformálne. Muži nohavice, tričko, košeľa, určite nie tepláky. Ženy vedia, čo si k svojmu mužovi obliecť. Každý sa s každým zoznámi. Úplne stačí meno alebo prezývka. Sedí sa, rozpráva sa. Ľudia sa spoznávajú. Hostitelia sa postarajú, aby nikto nebol sám v kúte. Ťažko sa to opisuje, ale je to časť večera, kedy opadne stres. Je tu kopec smiechu, príbehy, zážitky. Okolo desiatej sa podáva večera.

Po večeri za začína zábava. Tancuje sa. Nečakajte polky, valčíky alebo Indiánsku pieseň lásky. Teraz ženy, ktoré na to majú chuť, idú nahodiť sexi outfit. Okolo polnoci sa začínajú objavovať telá bez častí oblečenia a zvyšok už je na vašej fantázii. Ľudia sa prišli baviť. Ako nováčikovia, tak starí známi. V tejto fáze večera už naozaj nespoznáte, kto je na swingers párty prvýkrát a kto je pravidelný hosť swingers klubu.

Single muži

Na niektorých swingers párty sú pozvaní aj single muži. Môžu byť na párty, ale ej nemusia. Záleží vždy od zloženia a vždy sa snažíme, aby ich nebolo na párty viac ako dvaja, čo je našim dlhoročným výskumom potvrdený ideálny stav. Prečo sú na párty single muži? Jednoducho preto, že sú páry a ženy, ktoré chcú muža navyše. Koľko takýchto párov je? No, stačí sa pozrieť, koľko párikov je v skupine Pár hľadá muža na tejto stránke:)

Single mužov vyberáme a máme dosť prísne kritériá. Musia byť príjemní, komunikatívni, parťáci do zábavy. Nie je to len o sexe. Ak nechcete single muža, nič sa nedeje. Určite vás nebude nikto otravovať a keď nemáte záujem, stačí to slušne povedať. Vôbec si ich nemusíte všímať a pre vás teda na párty neexistujú. Sú to však takí istí hostia ako vy a opakujeme, že sú páry, ktoré idú na párty len preto, že takýchto mužov hľadajú:)

V sobotu sú pripravené ľahké raňajky. Po raňajkách robíte, na čo máte chuť. Niekto vyvádza v posteli, niekto spachtoší. Niekto ide podľa sezóny na bicykel alebo lyže. Alebo výlet. Liptov je mimoriadne atraktívna destinácia. Máme pre vás wellness, termálne aquaparky, jaskyne, vodopády, hrady. Kto čo chce. Často idú páry, ženy, muži na výlet s ľuďmi, ktorých spoznali včera. Táto swingers párty nie je len o sexe, ale aj o nových priateľstvách. Vytvorili sme stovky priateľov. Večer sa znova stretneme a zabávame. Je tu jeden veľký rozdiel. Nikto už tu nie je nováčik. Aj ľudia, ktorí boli ešte včera večer v strese vidia, že je to v pohode akcia a často sa zapoja do vecí, čo si pri odchode z domu ani nedokázali predstaviť.

Ako prebieha swingers párty a ako si ju užijete závisí hlavne od vás. Ak ste komunikatívni, zábavní, radi sa zoznamujete s novými ľuďmi, viete sa zasmiať, ste celkovo v pohode a tešili ste sa na tento večer obaja, tak si to určite užijete. Víkend bude nezabudnuteľný. Ak takí nie ste, je naozaj lepšie si nájsť na víkend iný program.

  Čítaj ďalej: Ako sa správať na swingers párty 

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up