Prejsť na panel nástrojov

Čo znamenajú značky pri menách

Značky pri menách pomáhajú návštevníkom tejto stránky na prvý pohľad vedieť, s kým komunikujú.

Každý profil ručne kontrolujeme. Symboly pridávame my. Snažíme sa, aby boli užívatelia autentickí a aktuálni. Ak spĺňate kritériá a zatiaľ sme profil neupravili, budeme radi, ak sa pripomeniete:)

Užívatelia nie sú oprávnení meniť symboly. Neoprávnené zmeny môžu mať za následok zrušenie profilu.

⚤ nájdeš pred profilom páru

♥ nájdeš pred ženským profilom

♂ nájdeš pred mužským profilom

★ za menom môže mať pár, žena, muž. Znamená to, že ide o swingera, overeného člena swingers komunity. Hovoríme im “Stars”. K získaniu ★ je treba u nás minimálne 2 návštevy,  minimálne 1 návšteva za posledný rok. Tým pádom ručíme za to, že člen bol u nás nedávno na párty, poznáme sa osobne, je v pohode. Nie je to táraj, ktorý o niečom fantazíruje, ale človek, pár, ktorý sa na swingers párty naživo bavil. Za to ručíme.

Môže ★ zaniknúť?

Môže. Hviezdička zaniká, ak u nás jej držiteľ bol pred viac ako rokom. Nemôžeme niekoho odporúčať navždy. Hviezdička môže zaniknúť aj skôr. Je to subjektívne naše rozhodnutie. Najčastejším dôvodom je napríklad to, ak sa nedodržiavajú dohody. Čo sľúbime, to platí a rovnako to čakáme od ľudí, za ktorých serióznosť ručíme:)

⭐️ za menom znamená: “Goldies” – TOP swingeri, super ľudia, boli u nás minimálne 5x, chodia pravidelne. Totálni pohoďáci a swingeri. Niektorí VIP členovia sú aj administrátori tejto stránky, chatu. Sú to ozajstní swingeri, ktorí sú u nás minimálne 2x ročne.

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up