Čo znamenajú značky pri menách

Značky pri menách pomáhajú návštevníkom tejto stránky na prvý pohľad vedieť, s kým komunikujú.

Každý profil ručne kontrolujeme. Symboly pridávame my. Snažíme sa, aby boli užívatelia autentickí.

Užívatelia nie sú oprávnení meniť symboly. Neoprávnené zmeny môžu mať za následok zrušenie profilu.

⚤ nájdeš pred profilom páru

♥ nájdeš pred ženským profilom

♂ nájdeš pred mužským profilom

★ za menom môže mať pár, žena, muž. Znamená to, že ide o swingera, overeného člena swingers komunity. K získaniu ★ je treba u nás minimálne 2 návštevy,  minimálne 1 návšteva za posledný rok. Tým pádom ručíme za to, že člen bol u nás nedávno na párty, poznáme sa osobne, je v pohode. Nie je to táraj, ktorý o niečom fantazíruje, ale človek, pár, ktorý sa na swingers párty naživo bavil. Za to ručíme.

Môže ★ zaniknúť?

Môže. Hviezdička zaniká, ak u nás jej držiteľ bol pred viac ako rokom. Nemôžeme niekoho odporúčať navždy. Hviezdička môže zaniknúť aj skôr. Je to subjektívne naše rozhodnutie. Najčastejším dôvodom je napríklad to, ak sa nedodržiavajú dohody. Čo sľúbime, to platí a rovnako to čakáme od ľudí, za ktorých serióznosť ručíme:)

⭐️ za menom znamená: TOP, Super ľudia, boli u nás veľakrát, chodia pravidelne. Totálni pohoďáci a swingeri. Niektorí VIP členovia sú aj administrátori terjto stránky, chatu.

☆ za menom znamená, že u nás párik, žena, muž, niekedy bol. Ale už viac ako pred rokom. Nemôžeme za niekoho ručiť donekonečna. Táto hvezdička sa čoskoro zmení na ★ (ak k nám príde) alebo úplne zanikne.

 

Hovoria o swingers párty:
PRIHLÁSENIE DO SVOJHO ÚČTU VYTVOR NOVÝ ÚČET

 
×
VYTVOR ÚČET UŽ MÁŠ ÚČET?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Prejsť na panel nástrojov