Žena na swingers párty

Žena na swingers párty nie je žiadna rarita. Takmer na každej nami organizovanej akcii máme single kočky. Sú to baby, ktoré sa chcú zabaviť. Nepýtame sa žiadne podrobnosti, lebo sme maximálne diskrétni. Ale niektoré baby k nám chodia pravidelne, sú naše kamarátky, preto vieme aj nejaké dôvody.

 

Aké single ženy k nám chodia

Chodia k nám ženy, ktoré momentálne nemajú vzťah a chcú si užiť sex. Toľko, na koľko majú chuť a bez zbytočných otázok a problémov. Nechcú si niekde vo svojom okolí hľadať “chlapa na sex”, najmä, ak sú z menšieho mesta a už len návšteva baru tam vyvoláva “reči” frustrovaných žien, ktoré síce priateľa či manžela majú, ale ich vzťah je v dezolátnom stave.

Mali sme tu kočky, ktoré tu boli prvýkrát samé a chodia k nám stále, ale už prichádzajú s kamarátmi z klubu, alebo s partnerom.

Mali sme tu ženy, ktoré si chceli užiť sex so ženou a mali s tým doma problém.

Ak je žena na swingers párty single, nemusí to nutne znamenať, že nemá priateľa, manžela. Môže si chcieť sama niekam vyraziť. Alebo už tu bola so svojim partnerom a ten momentálne nemôže, tak ju pustil samú. Aj to sme už zažili.

Príbehov je viac.

 

Prečo prísť k nám

Žena na swingers párty v našom klube vie, že je tu pre ňu absolútne bezpečné a diskrétne miesto. Všetci prítomní sú milí a ona si užíva len s mužmi a ženami, ktorí sú jej sympatickí. Má istotu, že sa k nej všetci správajú slušne a nikto ju do ničoho nenúti.

 

Žena na swingers párty – ako sa prihlásiť

Úplne rovnako, ako všetci ostatní. Odporúčame, aby si si vytvorila profil na našej swingers zoznamke. Uvidíš, že ľudia, ktorých tu stretneš sú fajn. Kto má pri mene ⭐️ je overený pár, žena, muž.

Nahraj hoci anonymnú profilovú fotografiu. Vyplň čím viac údajov o sebe v profile. Ak napíšeš pravdu, tak to čo hľadáš, aj s vysokou istotou aj nájdeš. Určite neklam, keď uvádzaš mesto. Len tak ti môžeme zaručiť, že na párty nestretneš single muža zo svojho mesta. Ak ti to je jedno, napíš nám to.

Vyplň, čo máš rada v sexe, koľko máš rokov (tu trošku klamať môžeš, ale nie veľmi;)…

Tak ako všetci ostatní, aj ty pošleš zálohu. Tvoj all inclusive pobyt je úplne zadarmo. Máš u nás párty, nocľah, večeru, raňajky, alko, nealko – všetko švédske stoly. Zálohu ti pri odchode vrátime. Prečo ju teda chceme? Lebo musíme vedieť, že sa bavíme so ženou, ktorá vie čo chce. Ak sa rozhodla prísť, tak jednoducho príde. A musíme vedieť, že sa nebavíme s nejakým srandistom, čo sa vydáva za ženu. Údaje k zálohe ti pošleme na požiadanie. Zálohu posielajú úplne všetci.

 

Čo sa od teba čaká

To, čo od všetkých. Že si sa prišla zabaviť. Že nebudeš sedieť potichu v kúte. Že budeš na parkete, že si užiješ všetko, čo chceš. Že sa budeš zabávať, rozprávať sa ľuďmi, že si príjemná, fajn baba do partie. To je všetko.

 

Aj by si k nám išla, len máš ešte otázky?

Žiadny problém, napíš nám. Alebo oslov ženy na tejto stránke, ktoré majú za menom ⭐️. Tie už tu boli a riešili rovnakú dilemu ako ty. Sme si istí, že ti budú návštevu u nás odporúčať;)

 

Chceš prísť?

  Vyber si termín a napíš nám

 

Hovoria o swingers párty:
PRIHLÁSENIE DO SVOJHO ÚČTU VYTVOR NOVÝ ÚČET

 
×
VYTVOR ÚČET UŽ MÁŠ ÚČET?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Prejsť na panel nástrojov