Prejsť na panel nástrojov

Členstvo na portáli SwingersParty.sk, platné od 1.9.2021

Pre koho je stránka SwingersParty.sk určená?

Sociálna sieť SwingersParty.sk umožňuje vytvárať vzťahy, komunikovať súkromne aj verejne, zdieľať fotografie, hodnotiť, komentovať… Stránka je pre páry, ženy, mužov. Je to stránka swingers komunity na Slovensku. Teda pre ľudí, ktorí u nás na párty boli. Chcú byť v kontakte s ľuďmi, ktorí sú rovnakí ako oni. Pokecať so známymi, nájsť si nových kamarátov medzi swingermi, ktorí boli na párty v inom termíne. Alebo pre ľudí, ktorí sa na párty chystajú, prípadne o tom vážne uvažujú. Teda pre budúcich členov swingers komunity na Slovensku.

Prečo len pre swingerov a nie pre každého?

Lebo nemáme ambíciu mať registrovaných tisíce a tisíce kecálkov a ľudí, ktorí hľadajú virtuálne vzťahy. Prípadne pre páry, ktoré roky hľadajú pár alebo ženu na súkromné stretnutie doma alebo na káve. To nie je swingers párty:)

Takýchto “pokecov” je na internete kopa. Neodsudzujeme to, ale vytvorili sme niečo úplne iné. Komunitu reálnych dospelých ľudí, ľudí, z ktorých väčšinu osobne poznáme, ktorí majú jasno vo vzťahu a vedia, čo chcú. Ľudí, ktorí už na swingers párty k nám chodia, alebo takých, ktorí o tom vážne uvažujú.

Je členstvo zadarmo?

Zaregistruj sa a získaš promo členstvo bez akýchkoľvek podmienok zadarmo na 6 mesiacov. A môže byť zadarmo aj potom. 

Prečo nie je členstvo bez podmienok navždy?

Lebo chceme iba aktívnych a normálnych členov. Toto je stránka pre swingers komunitu. Skutočných ľudí, ktorí sa chcú reálne stretávať na swingers párty. Alebo o tom vážne uvažujú. Radšej budeme mať v našej komunite 300 normálnych, spoľahlivých ľudí, ktorí ak sa na niečom dohodnú, tak to platí, ako 5.000 kecálkov.

Ako získať členstvo, keď skončí promo?

K získaniu členstva potrebuješ zlatky, ktoré aicky dostaneš za každú návštevu swingers párty. Zlatky získaš aj za svoje fotky, ktoré sa páčia komunite. Vstúp do skupiny “Fotečky” a nahraj fotografie. Za každé “Páči sa” sa ti aicky pripíšu 3 zlatky. Môžeš vymeníť svoje darčeky, ktoré si dostal od členov komunity za zlatky.

Kde zistíš svoj stav zlatiek a darčekov?

Máš to vo svojom profile. Podrobne to nájdeš tu

Typy členstva:

VIP členstvo (Goldies, Stars)

VIP členovia sú ľudia, ktorí u nás na párty reálne niekoľkokrát boli. Teda každý, kto má za nickom ★. Navyše za každú víkendovú návštevu dostáva 500 zlatiek. Tie môže vymeniť za členstvo na rok. Ak chodíte častejšie a máte veľa zlatiek, môžete posielať darčeky členom, ktorí sú vám sympatickí. Oni darčeky môžu vymeniť za zlatky, k nim pridať svoje zlatky a predĺžiť si tak členstvo.

Swingeri

Chcete sa stať členmi swingers komunity na Slovensku a osobne spoznať kopec super ľudí? Už máte vybraný termín? Spravte si rezerváciu. Neviete presne kedy na párty pôjdete? Nevadí. Spravte si otvorenú rezerváciu na párty (bez presného termínu). Aj za otvorenú rezerváciu získate 500 zlatiek a máte teda 12 mesiacov, aby ste si vybrali termín vašej párty. Posielate tradičnú zálohu za párty. Zaplatená záloha sa vám v budúcnosti pri návšteve párty odpočítava. Ako na to? Napíšte nám súkromnú správu, že máte záujem o otvorenú rezerváciu. Alebo si vyberte svoju párty a spravte si rezerváciu na konkrétny termín. Termíny swingers párty sú tu.

Fanúšikovia swingers

Určite neplánujete prísť najbližších 12 mesiacov na swingers párty a teda otvorená rezervácia nie je pre vás vhodná? Určite? Dobre, napriek tomu môžete získať členstvo na tejto stránke. Môžete si vybrať:

Aktívne členstvo

Buďte aktívni. Nahrávajte fotky, získavajte od ostatných členov “Páči sa” a darčeky. Vtedy vidíme, že ste na stránke aktívni, obľúbení, že vaša účasť na tejto stránke má nejaký zmysel pre ostatných členov, aj keď nie ste a možno nikdy nebudete swingeri. Vaše získané zlatky za “Páči sa” pri fotkách a vaše darčeky môžete vymeniť za členstvo. Podrobnosti nájdete tu: AKTÍVNE ČLENSTVO

Platené členstvo bez podmienok

Objednajte si ročné členstvo bez podmienok za 50 €. Napíš adminovi súkromnú správu.

Ani jedna z možností?

Hmmm. Ak určite neplánujete prísť na swingers párty, ani nahrať nejakú fotku, nikto vám nepošle darček, nevenuje členstvo… tak potom to vyzerá tak, že táto stránka nie je určená pre vás;)

Pokojne si vymažte profil. Ak sa Vám ani to nechce riešiť, pošleme Vám koncom štvťroka súkromnú správu a následne profil vymažeme za vás.

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up