Prejsť na panel nástrojov
10 dôvodov, prečo ísť na swingers párty

Sú ľudia, ktorí na swingers párty nikdy nepôjdu. Povedzme si na rovinu, že takých ľudí je väčšina ľudstva. Predpokladáme ale, že ľudia, pre ktorých je sex v spoločnosti iných ľudí nepredstaviteľne odporný na túto stránku nechodia. My ostatní na swingers párty radi chodíme. Prečo?

1. Je to rýchle

Nestrácame roky zbytočným hľadaním. Prečo stále skúšate pár hľadá pár? Naši hostia už nestrácajú čas vypisovaním inzerátov a zbytočným “kávičkovaním”. Stačí prísť na víkendovú párty a stretnete páriky, ktoré chcú presne to, čo vy. Tiež hľadajú. Chcú sa zoznámiť a keď preskočí iskra, tak aj niečo viac. Netreba na to mesiace, roky. Možno si splníte sen už tento víkend. Termíny najbližších párty

2. Je to diskrétne

Nikomu nemusíte vopred dávať číslo, email, posielať fotografie, dohadovať stretnutie. Koľkokrát sa stane, že na dohodnutú “kávičku” nikto nepríde? Alebo príde niečo o 20 rokov staršie. Alebo príde ujo bez sexepílu a  bez partnerky dúfajúc, že niečo bude. Tu zaručene stretnete páry. U nás o sebe poviete len to, čo chcete. Nikto nepozná vaše priezvisko ani kontakt, ak ho nechcete dať. Ak nechcete, už nikdy nikoho z tých ľudí nestretnete. A na našu diskrétnosť sa môžete spoľahnúť. Ale chceme od vás to isté. Takže nikomu nerozprávate o tom, kam chodíte, čo tam robíte a koho ste tam stretli.

3. Vyhnete sa trapasom

Dohodli ste sa s niekým “na káve”. Čo ak je to nesympatické stretnutie?” Lebo fotka je vždy len fotka a iskra jednoducho nemusí preskočiť. Ako z toho von? Čo ak jeden chce pokračovať a druhý nie? Pôjdete sa niekam poradiť? Ľahko sa hovorí nie, nič nebude? A ak áno, tak si niekoho pozvete domov? Alebo pôjdte domov k niekomu, o kom nič neviete? Či budete hľadať hotel? Tak takýmto situáciám sa u nás ľahko vyhnete.

4. Získate známych a kamarátov

Pohybujete sa viac menej v uzavretom svete? Rodina, kolegovia v práci, známi, priatelia. U nás stretnete nových fajn ľudí, pred ktorými sa nemusíte na nič hrať. Môžete sa s nimi porozprávať o veciach, ktoré nepoviete ani svojim najbližším. Sú ľudia, páriky, ktorí práve u nás stretli nových priateľov, s ktorými sa stretávajú, spolupracujú aj mimo sexu a párty. Chodia spolu na dovolenky. Nechodia sem žiadni netvori, sexuálni predátori, ale ľudia, ako vy.

5. Je to bezpečné

Pri stretnutí u nás naozaj nič neriskujete. Ešte sa nestalo, že by tu boli nejaké bezpečnostné riziká. Niektorí ľudia tam vonku sú fakt divní. U nás sa bavíte s kým chcete a kto je vám sympatický. Ak niekto nie je sympatický, tak si jednoducho s úsmevom presadnete a je to vybavené.

6. Nezruinuje to rozpočet

Víkendovú párty si u nás užívajú od študentov po podnikateľov. Každý si môže vybrať podľa svojho rozpočtu. Náš all inclusive víkend je cenovo porovnateľný s akýmkoľvek víkendovým pobytom na Slovensku.

7. Nabije to energiou

Stretli sme tisícky (naozaj tisícky;) swingerov. Stovky sú naši kamaráti. Aký je rozdiel medzi našimi “swingers” kamarátmi a ostatnými kamarátmi? Naši swingers kamaráti sa podstatne menej hádajú, rozchádzajú, rozvádzajú. Sú spokojnejší a optimistickejší. Prečo je to tak? Tak to úplne presne nevieme, ale je to jednoducho tak. Predpokladáme, že to bude tým, že títo ľudia sú voči sebe otvorení. Nemyslia a nestresujú sa neverou, lebo všetko robia bez tajností a spolu. Ak ste na to pripravení, swingers párty zlepší váš vzťah. Nabije ho novou energiou a zabije stereotyp, ktorý, či chcete alebo nie, tak vo vzťahu po rokoch vznikne.

8. Splníte si sny

My veríme v to, že na tomto svete sme iba raz. Ak žena túži po trojke s dvoma mužmi, alebo po maznaní so ženou, prečo by to nemohla v živote zažívať? Alebo keď muž chce byť v trojke s dvoma ženami? Alebo keď chce niekto zažiť gangbang? Prečo nie? Toto sú naozaj situácie, ktoré u nás na párty ľudia zažívajú úplne bežne. Nie je pritom dôležité, ako sa konkrétna párty volá.

My veríme tomu, že ľudia si majú svoje sny plniť a pritom sa nepodvádzať. Čo je lepšie? Ísť spolu na swingers párty, alebo byť “slušný” ? Na tajňáša podvádzať s kolegom alebo si zaplatiť sex na priváte alebo v bordeli?  Lebo to tak robia dookola všetci? Nie ďakujeme. Vieme žiť so svojimi túžbami aj vášňami spolu aj bez pretvárky a falše.

9. Lebo je to zábava aj relax

Ako často si doma nájdete čas na seba? Len tak si celý deň vylihovať, alebo ísť do wellness? Vôbec, ale vôbec žiadne povinnosti. Kľudne vypnúť mobil. Každý z nás potrebuje občas vypustiť paru. Nejaký drink, tanečky k tomu patria. Vyblázniť sa, zresetovať. Aj o tom sú naše víkendy. Swinging is a crazy ride;)

10. Kedykoľvek sa dá odísť

A nie len z konkrétnej párty ale aj z tejto stránky a sveta swingerov. Hocikedy a navždy. Nepýtame sa prečo.

  Termíny párty 

  6 najväčších mýtov o swingers párty


Leave a Reply


Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up