Prejsť na panel nástrojov

Idete na našu swingers párty prvýkrát?

Ak to s návštevou myslíte vážne, nájdite si 10 minút času a prečítajte si do konca tento krok-za-krokom postup

Ako sa správať, ako sa obliecť, ako to prebieha, koľko to stojí... Ak to dočítate do konca, budete vedieť úplne všetko, čo treba vedieť pred prvou návštevou našej swingers párty. Kompletne info získaš, keď si prečítaš všetkých 5 podstránok.

Rozhodnutie ísť prvýkrát na swingers párty zmení váš život. Tu nájdete všetky potrebné informácie. Od základných informácií, pravidiel, ceny, po záväznú rezerváciu. Až potom sa rozhodnite. Či to naozaj chcete. Či chcete zmeniť svoje najdivokejšie sny na nezabudnuteľné zážitky.

 

Idete do toho?

Rozhodli ste sa správne. Chcete sa stať členmi najlepšieho swingers klubu na Slovensku. Sme tu od roku 2007. Sme hrdí na to, akú komunitu sme za tie roky vybudovali. Nepoznáme swingers klub na Slovensku ani v zahraničí (a to sme ich prešli dosť;), kde by sa stretávali takí skvelí ľudia. Bez problémov to potvrdia ľudia, ktorí k nám chodia a radi sa vracajú. Spoznáte ich v zoznamke podľa toho, že za menom majú ⭐️.

Kde sa swingers párty konajú

Sme uprostred Slovenska. Naše párty sa konajú v diskrétnom penzióne na Liptove. Máme k dispozícii  spoločné priestory na párty. Blízko sú aquaparky. Presný názov penziónu sa tu nedozviete. Prečo? Lebo sme posadnutí diskrétnosťou. Kto k nám chce prísť, táto informácia mu k rozhodnutiu stačí. Vie, ako to má ďaleko. A kto k nám prísť nechce, tomu to môže byť jedno.

Hostia swingers klubu

Naši hostia sú vysokoškolskí študenti, pracujúca stredná trieda aj dobre situovaní ľudia. Obrovská výhoda našich all inclusive party je v tom, že u nás sú si všetci rovní. Na swingers párty rozdiel nespoznáte. Všetci máme k dispozícii rovnaké jedlo, nápoje, služby. Libido je beztriedne;) Swingeri, ktorí k nám chodia majú od 20 do 45 rokov. Úplne presne to nevieme, lebo u nás nemusíte predkladať doklady, kde by sme overovali vek. A verte, že sme mali páry vo veku 50 rokov, ktorí boli sexi, mali vyšportované telá a vyzerali, bavili sa, ako by mali 35. Ak by nám nepovedali vek, nikdy by sme ho neuhádli. V priemere je najviac je tridsiatnikov. Pracujú, starajú sa o seba, majú vo svojom vzťahu jasno. Hľadajú zábavu pre dospelých a diskrétnosť. U nás to všetko je. Návštevníci swingers párty sú od Bratislavy po Bardejov. Máme často hostí z Moravy, Čiech, Poľska.

Môže prísť na párty každý?

Žiaľ, nie. Máme obmedzenú kapacitu (na našej párty býva 8-12 párikov) a preto našich hostí vyberáme tak, aby spĺňali profil našich swingerov. Nie len vekom, výzorom, ale aj “dušou”. Musí tam byť energia, feeling, zmysel pre humor a ďalšie drobnosti. Aj preto môžeme garantovať, že na našej párty stretnete tých správnych ľudí. Treba si uvedomiť, že toto nie je profesionálny podnik, kde si zaplatíte vstupné a idete hoci z ulice dnu. Toto je súkromná komunita ľudí, ktorá sa dobrovoľne a rada stretáva a hľadáme nových kamarátov. Nie je našou povinnosťou pustiť k nám domov hocikoho.

Naše dlhoročné skúsenosti, know-how, databáza overených hostí, správny mix nováčikov a pravidelných návštevníkov namiešajú ten správny elixír, aby ste si svoju prvú párty užili. Boli u nás stovky nováčikov a mnohí sa radi vracajú. Chceme, aby ste sa stali jednými z nich. Aký je postup pri výbere hostí sa dočítate v ďalších krokoch.

  Čítaj ďalej: Ako prebieha swingers párty

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up