Prejsť na panel nástrojov

Swingers párty na Slovensku

Swingers párty je stretnutie dospelých ľudí, pre ktorých nie je sex tabu. Nemajú problém s nahotou a sexom pred inými ľuďmi. Nechcú byť partnerovi neverní a nevedia si predstaviť, že odo dňa svadby až do konca života budú mať sex iba s tým istým človekom.

Swingers party

Swingers party

Kto sú swingeri

Ľudia, akých stretnete na ulici. Na párty sme mali od študentov, cez pracujúcu strednú triedu až po bohatých podnikateľov. Libido je beztriedne. Niečo ale týchto ľudí spája. Bavia sa, neberú všetko až tak vážne. Milujú sa a užívajú si.

Dôvera je to najdôležitejšie

Veríš swingers klubu. Sme diskrétni a preto ani na stránke nenájdeš presnú adresu, kde sa tieto swingers párty konajú. Pre rozhodnutie stačí vedieť, že je to uzavretý penzión na strednom Slovensku blízko Bešeňovej. Swingers klub nikdy nikomu nepodáva informácie o účastníkoch. Sme posadnutí diskrétnosťou a chápeme, že každý má svoj život, prácu, rodinu. Byť swingerom je vaše rozhodnutie a ostatných do toho nič nie je. Od nás sa to rozhodne nedozvedia.

Veríš svojmu partnerovi. To, že ste sa rozhodli vstúpiť do tejto komunity znamená, že váš vzťah sa dostal na inú úroveň. Nie je dôvod podvádzať svojho partnera. Nikto normálny si tu potajomky nemení telefónna čísla, aby si dohadoval tajné stretnutia mimo svojho partnera. Všetko, čo chcete zažívať, môžete na swingers párty prežívať spolu. Ak ste nováčikovia a neviete čo vám bude príjemné a čo už nie, dohodnite si svoje hranice. Naša swingers párty trvá celý víkend a druhý večer si môžete hranice posunúť. Čo sa ale od každého očakáva je to, že išiel z domu s tým, že sa ide baviť s dospelými. Nemusíte ísť do všetkého naplno hneď prvý večer, ale zatancovať si napríklad aj s košeľou nad hlavou by mal zvládnuť každý.

Veríš ľuďom, ktorých na swingers párty stretneš. Ľudia, ktorých tu stretnete, sú ako vy. Chcú sa baviť. Poznáte iba ich krstné mená alebo prezývky. Zároveň majú svoje preferencie alebo hranice. Niektoré ženy prišli iba kvôli iným ženám, niektoré chcú byť iba so svojim partnerom a ukázať sa, pozerať sa. A niekto chce iba vyšportovaného modrookého blonďáka. Nie každý si padne s každým do oka. Netreba to brať osobne. Nie znamená NIE a každý to rešpektuje. O tom, koho som stretol na takejto akcii sa jednoducho nehovorí. Čo sa stalo v klube, ostane v klube.

 

Chcete sa zúčastniť swingers párty na Slovensku?

 

  Nájdite si termín

 

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up