Darčeky

Chceš niekoho potešiť? Zaujať pozornosť? Spraviť dojem?

Pošli darček. Poteš svojich priateľov, fanúšikov. Pošli im virtuálny darček. Pripomeň sa. Vzbuď pozornosť. Prečo? Prečo sa dávajú darčeky? Veď vieš;)

Darčeky

Pošli darček

Pošli darček s venovaním.

Keď niekomu klikneš na profil, tak vpravo vedľa profilového obrázka pod tlačidlom “priateľstvo” je “Send darček”. Môžeš si vybrať darčeky podľa ceny, podľa toho, či ho posielaš žene, páru, mužovi. Každý darček má nejakú cenu. Od kvetiny ruže až po najdrahší diamant na svete. Ver tomu, že poslaním darčeka na seba upozorníš.

 

Mám darčeky. Čo s nimi?

Váš/Tvoj profil sa páči? Ľudia radi komunikujú? Máte/máš darčeky? Môžeš si ich nechať a vytvárať si vlastný poklad. Všetci vidia podľa množstva a ceny darčekov obľúbenosť profilu (vás, teba). Darčeky môžeš kedykoľvek zmaniť na zlatky alebo vymeniť za členstvo.

 

Koľko mám zlatiek

Pozri sa do svojho profilu. Klikni na svoj “Profil” pod obrázkom. Vidíš “Základné info” a celkom dole je stav tvojich zlatiek. Ako to v profile vyzerá. Keď si zlatky minieš, alebo chceš kúpiť darček, na ktorý nemáš rozpočet, objaví sa ti o tom informácia v profile.

 

Ako získať zlatky

Vyplň kompletne svoj profil a nahraj svoju profilovú fotografiu a napíš nám na @admin Ak to zvládneš, získavaš 3 zlatky. Toto kontrolujeme ručne, preto treba byť trpezlivý.

Zlatky dostaneš za každú návštevu párty. Za vikend 500 zlatiek. Alebo nahraj vlastné fotografie, ktoré členov zaujmú. Za každé “Páči sa mi”, ktoré niekto klikne pri tvojej fotke ti automaticky nabehnú 3 zlatky. Tieto môžeš použiť  na darčeky pre iných, alebo na členstvo.

Hovoria o swingers párty:
PRIHLÁSENIE DO SVOJHO ÚČTU VYTVOR NOVÝ ÚČET

 
×
VYTVOR ÚČET UŽ MÁŠ ÚČET?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up

Prejsť na panel nástrojov