Prejsť na panel nástrojov

Muž na swingers párty

Muž na swingers párty. Páči sa ti tá predstava? Sme komunita, skupina dospelých ľudí, ktorí sa pravidelne stretávajú a bavia. Chceš patriť medzi nás?

Muž na swingers párty

Muž na swingers párty

Toto si rozhodne prečítaj. A buďme k sebe úprimní

Ak si sa rozhodol, že chceš byť muž na swingers párty, mal by si si úprimne odpovedať na niektoré otázky. Si atraktívny pre ženy? Si zábavný? Si obľúbený v spoločnosti? Si extrovert? Si vo veku 28 – 45 rokov? Od mužov očakávame, že majú v sebe aj kus súdnosti. Ak nemáš úspech u žien v normálnom živote, tak nečakaj, že na párty budeš hviezda večera. Tu hľadáme parťákov. Ani účasť piatich sólo kočiek ti nezaručuje nič, ak nemáš aspoň štipku charizmy. Toto nie je párty pre mužov, ktorí nemajú úspech u žien a hľadajú sex.

Ak si nie si istý, odporúčame radšej navštíviť nejaký privát. Tam si zaplatíš a dostaneš čo chceš. Máš istotu. Tu to tak nefunguje.

Spĺňaš naše požiadavky?

Ak áno, zažiješ sen miliónov mužov;) Muž na swingers párty je vtedy, ak je prihlásená sólo žena alebo páry, ktorý si želajú muža navyše. Podmienkou účasti je pravdivo vyplnený profil na našej zoznamke. Hlavne vek a mesto, kde bývaš. Tvoje šance zvyšuje, ak vidieť, že si vieš získať kamarátov, vieš komunikovať. Ak ťa na párty odporučí niektorý z párov alebo kočiek čo k nám chodia, pozvánku máš prakticky istú. V tom prípade ich požiadaj, aby ti poslali ako darček “Odporúčanie”. Musia byť naši hostia a musia mať zlatky. Viac o zlatkách a darčekoch. 

Čo sa od teba na swingers párty očakáva

Hľadáme parťáka. Živel. Chápeš, že ženy tam nie sú kvôli tebe. Ty si tam pre ženy. Sólo muž na párty sa stará. Ak treba, doleješ pohár. Je ťa vidieť aj počuť. Keď treba, si pri bare, keď treba si na parkete. Vieš sa zabávať a roztočiť to. Niekedy sú na párty sólo kočky a niekedy nie sú. Ale je to úplne jedno, či tam kočka prišla s niekým alebo sama. Je úplne normálne a zažili sme to stokrát, že ak bol sympatický muž na swingers párty, tak sa s ním zabávali aj ženy, ktoré by to doma ani vo sne nepripustili.

Slušne vyštartuješ po každej babe, ktorá sa ti páči. Ale pozor. Ak baba povie NIE, rešpektuješ to. Ani v reálnom živote nemáš všetko, čo chceš. Nie je to tak, že prídeš na párty a máš pridelenú kočku alebo pár. Každý sa baví s tým, kto je mu sympatický. Ani teba nebude nikto nútiť, aby si sa bavil s niekým, kto ti nesadne.

Naše skúsenosti od roku 2007? Sympatickí muži si to užijú tak, že na to do konca života nezabudnú. Samozrejme, ak je pre teba päť-šesť kočiek za noc bežné, tak pre teba to neplatí;)

Ako sa na swingers párty dostať

Muž na swingers párty pred svojou prvou návštevou pošle aktuálnu overovaciu civilnú fotografiu s tvárou na email: iloveswingers@gmail.com, do predmetu emailu napis svoj nick. Samozrejme, že ak máš takú fotku v profile na zoznamke, neposielaš nič. Fotku nám môžeš poslat v chate na tejto stránke ako prílohu.

Čo sa deje s tvojou fotkou? Krajšia polovica z nás si tvoju fotku pozrie a rozhodne, či ťa pozveme. Ak nedostaneš pozvánku, neber to osobne. Jednoducho zostava, ktorá je na danej akcii vyžaduje niekoho iného. Neznamená to, že na inej akcii nemôžeš byť prítomný. Posielame tie fotky niekomu? Nie. Žiadne fotky nikomu neposielame, preto od nás ani ty nepýtaj fotky sólo kočiek, alebo párov, ktoré k nám chodia. Nemáme ich.

Fotka je preto, že vieme, aké typy mužov hľadáme. Nemusíš byť vyložene model, ale ani “ujo v klobúku”. Chceme tu mať normálnych sympatických mužov. Pošli fotku, kde sa usmievaš. Koho pozveme, má 90% šancu, že sa zabaví. Tých 10% je v tvojich rukach. Ak budeš sedieť celý večer v kúte a neotvoríš ústa, to je tých 10%, ktoré podľa fotky nevieme zaručiť.

Muž na swingers párty – cena

Prispievaš na skladanú to isté, čo pár v zdieľanej economy izbe, teda 120 €/noc all inclusive. V cene máš swingers párty, nocľah, jedlo, alko, nealko, všetko švédske stoly. Cena je rovnaká, či prídeš sám alebo s partnerkou.

  O rezervácii

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up