Prejsť na panel nástrojov

Záväzná rezervácia

Prečo sa musíme vopred záväzne prihlásiť

Celá myšlienka je postavená na tom, že sa stretnú pohodoví ľudia na víkend. My Vám chceme garantovať, že sa s takými ľuďmi skutočne stretnete. Zabezpečujeme ubytovanie a stravu. Máme obmedzenú kapacitu a preto musíme mať návštevnosť pod kontrolou. Je to jednoduché.

Prečo sa platí záloha

Predpokladáme, že sa bavíme s dospelými ľuďmi, ktorí majú jasno v tom, čo chcú. Ak to nemyslíte s návštevou vážne, ak polovica z vás ešte netuší o čo ide, žiadnu rezerváciu si nerobte. Ozvite sa vtedy, keď budete na 100% vedieť, že chcete a môžete prísť na presný termín. Údaje k zálohe aj s jej výškou Vám pošleme.

Pri bežnej návšteve nášho penziónu sa pri rezervácii tiež platí záloha. Naši hostia čo sa u nás už bavili nemajú so zálohou absolútne žiadny problém. Naša kapacita je obmedzená a preto sú zálohy mimoriadne dôležité.

Ak nemôžeme prísť

Ak na párty neprídete bez ospravedlnenia, alebo svoju účasť zrušíte neskoro, záloha, žiaľ, prepadne. Nemáme z toho radosť, ale izba bola pripravená pre vás. Pravdepodobne sme pár ľudí odmietli. Nie je veľká šanca, že by sme ju za pár hodín obsadili. Ak sa nám podarí izbu obsadiť, záloha vám ostáva, znížená o last minute zľavu, ktorú sme poskytli.

Nastane situácia, keď práca, zdravotný stav a podobné záležitosti nedovolia, aby ste prišli na swingers párty, kde ste si spravili záväznú rezerváciu. Ak nám to oznámite do stredy pred vami vybranou akciou, nič sa nedeje. Vaša záloha neprepadne, ale ostáva u nás ako zaplatená záloha na párty. Môžete ju vyčerpať v swingers klube na bežnej akcii. Máte na to rok.

Ak sa párty zruší

Už sa stalo, že sme boli od roku 2007 dvakrát nútení párty zrušiť. Raz nám chrípková epidémia skolila polovicu hostí 2 dni pred akciou. A raz sme sa váľali doma v 40C horúčkach my. Všetci sme ľudia. V tomto prípade vám na požiadanie a bez akýchkoľvek otázok posielame zálohu na účet.

  Ďalší krok – registrácia

  Sme registrovaní, chceme termín

Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up