Prejsť na panel nástrojov
Mýty a pravda o swingers párty

Akých je 6 najväčších mýtov o swingers párty? Drvivá väčšina ľudí nikdy nebola na swingers párty. Nemajú šancu spoznať úžasnú a tolerantnú komunitu swingerov. My ich poznáme osobne stovky. A máme sa radi. Nikoho neotravujeme so svojim životným štýlom. Žijeme si svoj vlastný život podľa seba. Kedykoľvek môžeme z tohto sveta odísť.

Ľudia ale veria rôznym mýtom, ktorých autori na normálnej swingers párty nikdy neboli

Ľudia, ktorí chodia na swingers párty sú starí a škaredí.

Nejaká iracionálna predstava starých a škaredých ľudí, ktorí už nevedia čo z nudy a zúfalstva. Nie je to vôbec pravda. Swingeri, ktorí chodia na našu swingers párty sú ľudia v najlepšom veku. V priemere tridsiatnici. Trend posledných rokov je, že na swingers párty chodia aj mladší ľudia, ktorí sú slobodnejší a viac voľnomyšlienkársky, ako boli mladí v minulosti. Akí sú teda naši “priemerní” swingeri? Pracujúci tridsiatnici, stredná trieda. Zamestnanci, podnikatelia. Keď idú k nám na víkend, deti dajú k rodičom a povedia, že idú na wellness víkendový pobyt. Starajú sa o seba viac, ako zvyšok populácie. Ľudia, čo k nám prídu sú prekvapení, akí sexi ľudia tu sú. Aj keď to nemusí znamenať, že s nimi niečo majú. Každý klub je nejak vyprofilovaný. Náš sa rokmi vyprofiloval takto a sme radi.

Po príchode na swingers párty sa na ženu vrhnú davy nadržancov.

Omyl. Klamstvo. Po príchode k nám sa ľudia ubytujú. Stretneme sa a sedíme v pekných, spoločných priestoroch. Drink, káva, rozprávanie, kopec smiechu. Tancuje sa a atmosféra začína iskriť a naberať tie správne grády. Páčia sa baby? Určite. Ženám aj mužom. Je tam nejaký náznak záujmu, nejakú pohladkanie po zadku, ruke? Jasné. Dá sa opätovať, alebo slušne a s úsmevom pokývať hlavou na znak nesúhlasu. Sme na swingers párty a záujem o ľudí sa prejavuje presne takto. Komu niečo také prekáža, tak je tu omylom. Ale pozor, žiadne násilie. To sme tu nikdy nezažili. V každom prípade, každý má svoju izbu a ak sa necíti komfortne, môže tam kedykoľvek odísť a hoci sa aj zamknúť. Túto možnosť má úplne každý, ale takmer nikto ju nevyužíva. Atmosféra, zostava a zábava je totiž taká, že ak niekto túži po stretnutí s párom, ženou alebo mužom, tak ísť preč by bola škoda.

Je tam plno chlapov, ktorí otravujú.

Máme párty, kde sú iba páry a máme aj párty, kde sú aj single muži. Single mužov vyberáme na základe zostavy a počet prísne limitujeme. Na rozdiel od iných klubov. Sú kluby, kde je niekoľkonásobný počet single mužov ako párov. Single muži, ak sú to tí správni ľudia, sú na našej párty obľúbení. Niektorí overení muži chodia na pozvánky konkrétnych párov. Niektoré páry sú iba s pármi a niektoré majú rady mužov navyše. Každý si môže vybrať, po čom túži. Sme tolerantní.

Návšteva swingers párty je čisto mužský nápad.

Tak toto je strašne srandovný mýtus. Rozprávali sme sa so stovkami swingerov a jedna z normálnych konverzácií je o tom, koho to bol nápad. Naozaj sa to blíži k pol na pol. Máme páriky, ktoré nám úprimne povedali, že im swingers párty zachránili manželstvo, zlepšilo vzťah, získali novú energiu a sex doma majú vášnivý ako na začiatku vzťahu. Dokonca sa stáva, že chlapi sú z návštevy svojej prvej swingers párty viac vyklepaní, ako ich partnerky. Často je to práve žena, ktorá na swingers párty zažije svoje prvé bi skúsenosti alebo trojku s mužmi. Treba si uvedomiť, že aj ženy majú svoje sexuálne sny a predstavy rovnako, ako muži.

Každý to tam robí s každým. Je to povinnosť na swingers párty.

 

Tak určitéééé. Sme slobodní ľudia, robíme, čo chceme a čo nás baví. K tejto našej slobode samozrejme aj patrí to, že vieme asertívne povedať NIE. Na swingers párty sa bavíte s tým, s kým chcete. Ak vám niekto nesadne, tak si jednoducho sadnete inde. NIE sa dá povedať aj slušne a tak, aby sa nikto neurazil. Lebo kým nie ste Brad Pitt a Angelina Jolie, tak musíte počítať s tým, že NIE niekedy povedia aj vám.

Swingers párty je zábavka pre bohatých.

U nás to rozhodne neplatí. Chodia k nám bežne zarábajúci pracujúci a pobyt na našej swingers párty si môžu dovoliť aj študenti. Cena za víkendový pobyt je na úrovni víkendu stráveného inde. Môžete si vybrať od economy po VIP PLUS izbu. Všetci naši hostia u nás majú all inclusive pobyt a teda napríklad si dáte drink, na aký máte práve chuť. Počas celého pobytu u nás nepotrebuje peňaženku.

  Vyber si termín swingers párty


2 comments:

  1. ⚤AdriNika

    08/02/2019 at 15:57

    Pekne a presne napísané

  2. ♂Kjub

    18/01/2017 at 12:44

    Velmi pekne napisane.

Leave a Reply


Hovoria o swingers párty:
SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up